Skanowanie slajdów


Zeskanujemy Twoje stare slajdy i przywrócimy im dawną świetność. Od teraz będziesz mógł cieszyć się nimi w rodzinnym gronie oglądając je na ekranie monitora lub telewizora.


Parametry skanowania slajdów małoobrazkowych (35mm)

Rozdzielczość skanowania2000 dpiDowiedz się więcej
Automatyczna korekta kolorówTAKKodak Digital ROC
Usuwanie kurzu i rysTAKKodak Digital ICE
Redukcja grubego ziarnaTAKKodak Digital GEM
KadrowanieTAK---
Ręczna korekcja kolorystycznaTAK---
Dowolna ilość albumówTAKDowiedz się więcej

Slajdy lub inaczej diapozytywy były niegdyś bardzo wdzięcznym i popularnym materiałem fotograficznym. Zapewniały wysoką jakość zdjęć i co ważne, umożliwiały oglądanie ich w dużym formacie za pomocą rzutnika. Dziś jego rolę przejęły komputery, projektory i coraz większe, nowoczesne telewizory. Posiadając slajdy w postaci wysokiej jakości plików cyfrowych możesz na nowo powrócić do dawnych czasów i cieszyć się wspomnieniami w rodzinnym gronie.


Niezależnie od tego czy posiadasz slajdy w ramkach z szybkami czy bez szybek, w paskach czy w rolkach, u nas zeskanujesz je profesjonalnie w niezmiennie niskiej cenie 1,79 zł za klatkę.

Slajdy w ramkach z szybkami przekładamy na czas skanowania do naszych ramek bezszybkowych – dzięki temu unikamy niepożądanych efektów typu pierścienie newtona i gwarantujemy najwyższą jakość skanowania.


Wszystkie slajdy skanujemy na dedykowanych skanerach marki Nikon 5000 ED z wykorzystaniem profili kolorystycznych, zapewniających prawidłowe odwzorowanie barw dla większości typów slajdów – w tym popularnych Orwochrom.


Zamów skanowanie swoich slajdów i ciesz się nimi w nowej, cyfrowej jakości – bez kurzu i rys, z żywymi kolorami oraz w wysokiej rozdzielczości Full HD.

Złóż zamówienie