Skanowanie odbitek


Uratuj swoje, rodzinne zdjęcia. Stare odbitki czy całe albumy fotograficzne mogą na nowo odzyskać swój dawny blask.


Parametry skanowania odbitek

Rozdzielczość skanowania400 dpiDowiedz się więcej
Automatyczna korekta kolorówTAKKodak Digital ROC
Usuwanie kurzu i rysTAKKodak Digital ICE
KadrowanieTAK---
Ręczna korekcja kolorystycznaTAKDowiedz się więcej
Dowolna ilość albumówTAK---


Nierzadko wiekowe zdjęcia zrobione jeszcze przez naszych rodziców lub dziadków dają po sobie poznać, że ząb czasu nie był dla nich łaskawy. Pęknięcia, zaplamienia, załamania – to typowe uszkodzenia mechaniczne jakie możemy zobaczyć w naszych rodzinnych albumach fotograficznych.Papierowe fotografie są szczególnie podatne na uszkodzenia. Z upływem czasu tracą swoje barwy, żółkną lub stają się wyblakłe. Dzięki oferowanej przez nas usłudze skanowania zdjęć możesz przywrócić im prawidłowe kolory. Dodatkowo, posiadając je w formie cyfrowej, skutecznie uchronisz je przed zniszczeniem lub utratą.


Niezależnie od rozmiaru papierowych zdjęć, cena skanowania jest tak samo niska: 1,79 zł za sztukę. Dzięki temu, koszt skanowania fotografii w formacie A4 jest taki sam jak w przypadku tradycyjnej odbitki 9x13cm.

Wszystkie odbitki i materiały refleksyjne skanujemy na skanerach marki Epson Perfection V700 Photo. Urządzenia te gwarantują doskonałe parametry i profesjonalną jakość skanowanego obrazu.


Uwolnij swoje odbitki i albumy fotograficzne z pudełek po butach, trzymanych na strychu czy w pawlaczu. Ciesz się nimi na co dzień i dziel z rodziną, w nowej, cyfrowej jakości.

Złóż zamówienie