Skanowanie negatywów


Przenieś obrazy utrwalone na celuloidowej kliszy do cyfrowego świata. Oczyścimy i zeskanujemy Twoje negatywy abyś mógł cieszyć się rodzinnymi wspomnieniami i zachować je dla przyszłych pokoleń.


Parametry skanowania nagatywów małoobrazkowych (35mm)

Rozdzielczość skanowania2000 dpiDowiedz się więcej
Automatyczna korekta kolorówTAKKodak Digital ROC
Usuwanie kurzu i rysTAKKodak Digital ICE
Redukcja grubego ziarnaTAKKodak Digital GEM
KadrowanieTAK---
Ręczna korekcja kolorystycznaTAK---
Dowolna ilość albumówTAKDowiedz się więcej

Przed wejściem na rynek aparatów cyfrowych królowały negatywy. Jeszcze w latach 90-tych większość z nas pstrykała zdjęcia tradycyjnymi lustrzankami lub popularnymi „automatami”, które były dostępne w przystępnych cenach. Jednak bez względu na klasę sprzętu, nośnik pozostawał niezmienny. Wakacje, śluby, święta i rodzinne spotkania – wszystkie te wydarzenia uwiecznione były na kolorowych lub czarno-białych kliszach negatywowych.
Dziś możemy powrócić do tych wspomnień i sprawić by wyglądały tak samo dobrze jak w dniu, w którym zostały utrwalone – niezależnie od tego czy miało to miejsce 15 czy 35 lat temu. Profesjonalne techniki skanowania klisz pozwalają zapisać analogowe obrazy do postaci cyfrowych plików wysokiej jakości. Nawet porysowane, zakurzone i wyblakłe przezrocza można uratować. Warto to zrobić dla siebie, rodziny i przyszłych pokoleń.

Niezależnie od tego czy posiadasz negaytywy w paskach, w rolkach czy pojedyncze klatki, u nas zeskanujesz je profesjonalnie w niezmiennie niskiej cenie 1,79 zł za klatkę bez dodatkowych opłat.

Obsługiwane formaty:

  • klisze 35 mm
  • klisze średnioformatowe (6×6, 6×7, 6×8, 6×9 cm)

Skanujemy filmy kolorowe i czarno-białe, w postaci całych rolek, pocięte na paski oraz pojedyncze klatki. Warto pamiętać, że nie wywołujemy negatywów. Jeśli posiadasz niewywołane klisze, należy je wywołać np. w lokalnym labie fotograficznym przed przysłaniem ich do skanowania.


Zamów skanowanie swoich negatywów i ciesz się nimi w nowej, cyfrowej jakości – bez kurzu i rys, z żywymi kolorami oraz w wysokiej rozdzielczości Full HD.

Złóż zamówienie